Milan Hájek

Poslední závod

PalmaVela 

4.-6.8.5 2018 Mallorca

1.  Dktegoria, DK46, ESP
2.  Daring Sisters, Swan 42, CZE 656
3.  Jeffertje II, ITA

Gill Musto Tři sestryNorth Sails

Pavlovská regata- Nové Mlýny

Pavlovská regata- Nové Mlýny

12. 05. 2014

Posádka Milan Hájek - Michaela Preibischová ( Gill team ) vyhrála úvodní závod českého poháru ve třídě Fireball. V sobotu se na Nových Mlýnech odjelo 5 rozjížděk převážně ve větru 4-8 m/s. V neděli se již nezávodilo.

 

PalmaVela 2014-Mallorca

PalmaVela 2014-Mallorca

6. 05. 2014

Tři sestry sailing team s kapitánem Milanem Hájkem vyhrál prestižní a silně obsazenou regatu PalmaVela na Mallorce v kategorii ORC1.
Tohoto svátku jachtingu se tradičně účastní obří flotila těch nejúžasnějších lodí. Také letos zde startovalo 9 nejluxusnějších jachet ve třídě Wally a 5 Mini maxi, jako např. Alegre, Ran 5, nebo nová Robertissima. Celkově se sešlo více jak 100 lodí z 23 zemí.
Pro team, který startoval v kategorii ORC1, to byl úvodní závod sezony, jejímž vrcholem bude ME ve Valencii a MS v Kielu.
 

Swiss Cup Mammern

Swiss Cup Mammern

28. 04. 2014

V Mammernu se jel Švýcarský pohár lodní třídy Fireball, za účasti 5ti českých lodí. Víkendový závod se odjel až v neděli, kdy panoval alespoň slabý vítr. Jasným vítězem se stala posádka Milan Hájek a Michaela Preibischová.

 

Velikonoční Nechranice

Velikonoční Nechranice

22. 04. 2014

Skvělé podmínky během Velikonoc na  Nechranicích. Viz fotogalerie

 

Bohemia Regata Cup

Bohemia Regata Cup

7. 04. 2014

V Plzni na Boleváku se jel tradiční zahajovací pohárový závod Bohemia Regata Cup, jehož pořadatelem byla TJ Lokomotiva Plzeň. Nakonec se závodilo až v neděli, kdy se podařilo odjet 3 rozjížďky ve slabším a středním větru. V lodní třídě Fireball startovalo 16 lodí a jasným vítězem se stal domácí Milan Hájek s Michaelou Preibischovou, která závodí za YC Regent. Druhé místo patřilo Neratovické posádce Petr Kořan a Milan Kvasník a třetí poměrně překvapivě Kláře Janderové a Janu Krátkému s SaS a JO Slavoj Hluboká.