3.  Jeffertje II, ITA

Gill Musto Tři sestryNorth Sails

O krále Šumavy

30. 06. 2014

Na Lipně se odjel další pohár lodní třídy Fireball. Po sobotní flautě  jsme v neděli odjeli 4 rozjíždky ve slabším a velice nestabilním větru. Nakonec 3. místo je víc než předvedený výkon.

Mistrovstvi Evropy RS700 - Holandsko

16. 06. 2014

V Holandsku skončilo mistrovství Evropy lodní třídy jachtařských skifů RS700. Po celou dobu závodu převládal spíše silný, až extrémně silný vítr, který nahrával především těžším Britským závodníkům. Naši jachtaři se na tuto regatu dlouhodobě připravovali, ale chyběla jim rychlost a vyježděnost v silném větru a vysokých krátkých vlnách. I tak se náš tým ale neztratil.

Hop Regata - Nechranice

2. 06. 2014

Také ve druhém pohárovém závodě třídy Fireball, který se jel na Nechranicích, nenašla posádka Milan Hájek - Michaela Preibischová ( Gill Team ) přemožitele a dokázala bez problémů vyhrát. Pro mně je to již sedmé vítězství ze sedmi závodů, které jsem tento rok odjel.

Trofeo Conde de Godo- Barcelona

26. 05. 2014

Šestý závod, šesté vítězství. Tentokrát jsem vyhrál s týmem Tři sestry v Barcelone Trofeo Conde de Godo. Za účasti 21 lodí jsme v naší skupine nedali nikomu šanci a vyhráli jsme všechny rozjížďky. Zde průběh.

Věstonická Venuše - Nové Mlýny

19. 05. 2014

Na Nových Mlýnech se jel první závod letošní sezóny Poháru ČR lodní třídy jachtařských skifů RS700. Vítězství si ve větrném závodě po sedmi vyhraných rozjíždkách odnesl Milan Hájek ( Sailing Centrum ).