Milan Hájek

Poslední závod

ME RS700

17.-20.8. 2017 Lipno

1.  M. Hájek CZE
2.  R. Wadsworth  GBR
3.  C. Dacey GBR

Gill Musto Tři sestryNorth Sails

Swiss Cup Mammern

Swiss Cup Mammern

28. 04. 2014

V Mammernu se jel Švýcarský pohár lodní třídy Fireball, za účasti 5ti českých lodí. Víkendový závod se odjel až v neděli, kdy panoval alespoň slabý vítr. Jasným vítězem se stala posádka Milan Hájek a Michaela Preibischová.

 

Velikonoční Nechranice

Velikonoční Nechranice

22. 04. 2014

Skvělé podmínky během Velikonoc na  Nechranicích. Viz fotogalerie

 

Bohemia Regata Cup

Bohemia Regata Cup

7. 04. 2014

V Plzni na Boleváku se jel tradiční zahajovací pohárový závod Bohemia Regata Cup, jehož pořadatelem byla TJ Lokomotiva Plzeň. Nakonec se závodilo až v neděli, kdy se podařilo odjet 3 rozjížďky ve slabším a středním větru. V lodní třídě Fireball startovalo 16 lodí a jasným vítězem se stal domácí Milan Hájek s Michaelou Preibischovou, která závodí za YC Regent. Druhé místo patřilo Neratovické posádce Petr Kořan a Milan Kvasník a třetí poměrně překvapivě Kláře Janderové a Janu Krátkému s SaS a JO Slavoj Hluboká.
 
 
 

Jarní skiffové soustředění

Jarní skiffové soustředění

31. 03. 2014

V Izole ve Slovinsku probíhá soustředění jachtařských skifů RS700. Převládá lehčí bríza a skvělé jarní počasí. Prostě ideální podmínky na úvod nové sezóny. Já tu testuju a ladím nový přírůstek ve své jachtařské stáji - novou loď CZE 1034. 

 

Rolex Middle Sea Race - 3. místo

Rolex Middle Sea Race - 3. místo

26. 10. 2013

Tři sestry končí sezonu každoročně na závodě ROLEX Middle Sea Race na Maltě. Tohoto 606nm dlouhého závodu se letos zúčastnilo rekordních 106 lodí z 24 zemí.

Letos se jel tento závod  převážně na zadní a boční kurzy a nechybělo ani tradiční parkování v bezvětří. První třetinu závodu jsme odjeli velice rychle a již druhý den odpoledne jsme točili ostrov Stromboli. Pak přišlo bohužel dlouhé několikahodinové parkování a flotila asi 60 lodí se sjela dohromady. Velké lodě nám stačily odjet a ostatní jsme měli prakticky re-start závodu.