3.  C. Dacey GBR

Gill Musto Tři sestryNorth Sails

Hop Regata - Nechranice

2. 06. 2014

Také ve druhém pohárovém závodě třídy Fireball, který se jel na Nechranicích, nenašla posádka Milan Hájek - Michaela Preibischová ( Gill Team ) přemožitele a dokázala bez problémů vyhrát. Pro mně je to již sedmé vítězství ze sedmi závodů, které jsem tento rok odjel.

Trofeo Conde de Godo- Barcelona

26. 05. 2014

Šestý závod, šesté vítězství. Tentokrát jsem vyhrál s týmem Tři sestry v Barcelone Trofeo Conde de Godo. Za účasti 21 lodí jsme v naší skupine nedali nikomu šanci a vyhráli jsme všechny rozjížďky. Zde průběh.

Věstonická Venuše - Nové Mlýny

19. 05. 2014

Na Nových Mlýnech se jel první závod letošní sezóny Poháru ČR lodní třídy jachtařských skifů RS700. Vítězství si ve větrném závodě po sedmi vyhraných rozjíždkách odnesl Milan Hájek ( Sailing Centrum ).

Pavlovská regata- Nové Mlýny

12. 05. 2014

Posádka Milan Hájek - Michaela Preibischová ( Gill team ) vyhrála úvodní závod českého poháru ve třídě Fireball. V sobotu se na Nových Mlýnech odjelo 5 rozjížděk převážně ve větru 4-8 m/s. V neděli se již nezávodilo.

PalmaVela 2014-Mallorca

6. 05. 2014

Tři sestry sailing team s kapitánem Milanem Hájkem vyhrál prestižní a silně obsazenou regatu PalmaVela na Mallorce v kategorii ORC1.
Tohoto svátku jachtingu se tradičně účastní obří flotila těch nejúžasnějších lodí. Také letos zde startovalo 9 nejluxusnějších jachet ve třídě Wally a 5 Mini maxi, jako např. Alegre, Ran 5, nebo nová Robertissima. Celkově se sešlo více jak 100 lodí z 23 zemí.
Pro team, který startoval v kategorii ORC1, to byl úvodní závod sezony, jejímž vrcholem bude ME ve Valencii a MS v Kielu.