3.  C. Dacey GBR

Gill Musto Tři sestryNorth Sails

Koučování na ME Feva

25. 05. 2015

Po dvou úspěšných soustředěních jsme vyrazili na ME ve třídě Feva, které se konlo na Gardě. Po dvou dnech tréninku následovaly další tři dny závodu za účasti 80 lodí.

Další akce bude MS v Německu.

První letošní závod, první vítězství

5. 04. 2015

Na Boleveckém rybníku se jel první letošní závod třídy Fireball. Jelikož se jednalo o Prezidetský pohár, účast byla hojná 19 FB a 15 Fev. Vítr foukal bohužel od severu, takže nic moc, ale nakonec jsme ujeli přes víkend 5 kusů. My jsme s Míšou celkem v pohodě vyhráli s dojezdy 1.1.1.1.3. i když to tak nevypadá, o vítězství jsme museli na vodě tvrdě bojovat.

Lipenský kotrmelec - RS700

13. 10. 2014

Posledním pohárovým závodem třídy RS700 je již každoročně Lipenský kotrmelec. Letošního ročníku se zůčastnilo 14 skifařů. Během víkendu se odjelo 7 rozjížděk ve větru 3-6 m/s. S rozjížďkama 1,1,1,3,1,1,2 jsem jasně zvítězil jak v posledním letošním skifovém závodě tak v celkovém hodnocení poháru RS700.

Mistrovství ČR v RS700

1. 09. 2014

Na Lipně v Kovářovské zátoce se jelo historicky třetí mistrovství ČR třídy RS700. Do závodu nastoupilo celkem 17 skifařů. Podmínky byly naprosto ideální a závod se skvěle vydařil. Titul mistra republiky si zaslouženě odváží Milan Hájek.

Jsme Mistři Švýcarska ve Fireballu

25. 08. 2014

Na Vierwaldstätter See se odjelo, za hojné účasti 28 lodí, mistrovství Švýcarska v lodní třídě Fireball. Z Čech nás přijelo 8 lodí a byli jsme dost vidět.